| Limonada_5771 a întrebat:

dau funda la cine imi explica. Sunt din Tg Mures, si as vrea sa merg cu familia la mare.Care este cel mai accesibil drum? Vrem sa mergem cu masina.La cernavoda, sau pe pod vom avea probleme? va rog sa imi spuneti exact ruta pe care sa pornim.Multumesc,astept raspunsuri happy

1 răspuns:
| Fortune a răspuns:

Puteti trece si pe podul de la cernavoda dar aveti grija sa nu mintiti in momentul in care sunteti suspendati pe pod, se zice ca se prabuseste podul