| Adella05 a întrebat:

dau fundita pentru cel mai bun raspuns...deci sa trecem al intrebare:
eu inainte stateam cu o fata in banca dar ieri m-am mutat cu alta fata pe nume alexandra si alexandra statea cu o fata mirela asa si colegamea veche de banca s-a mutat cu mirela si eu cu alexandra... dupa aia mirela a vanit si mi-a zis ca ea vrea sa ramana cu colega mea de banca si eu am ramas cu alexandra am intrebat-o si pe alexandra daca vrea sa ramana cu mine si ea mie zis ca lol ca vrea ...asa si cand am iesit din scoala alexandra mergea cu o colega de a nostra(bianca) si alexandra ii zicea lui binca:
fata, doamna m-a pus sa stau cu aia definitiv, dar nu te ingrijora ca tot tu ramai prietena mea cea mai buna! si dupa aia bianca i-a zis sa o astepte un pic ca se duce sa isi ia ceva de la magazin.si eu m-am duc la alexandra si i-am spus ca de ce nu mai asteptat si pe mine si ai plecat cu bianca?
si ea mi-a zis ca i-a zis lu bianca ca e cea mai buna prietena a ei da si eu sunt cea mai buna prietena a ei.
asa si dupa aia a venit bianca si m-a vazut ca vb cu alexandra si s-a suparat si a plecat.si alexandra mi-a spus sa mergem dupa ia.
si am mers si alexandra a plecat cu bianaca.si nici nu mi-a zis pa!

nu stiu ce se intampla inainte stateam mereu cu alexandra.si mi-e frica ca s-a suparat si bianca pe mine!

nu mai stiu cae sa fac.plz am nevoie de sfaturi. ce sa ii zic?

dau fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

Sunt invidioase pe tine in fata te vorbesc de bine dar pe la spate te barfesc mai bine iti faci alta prietena si nu le mai bagi in seama indiferenta doare cel mai tare nu trebuie sa suferi tu asa se intampla in general cu,, prietenele,,

4 răspunsuri:
| mary a răspuns:

Pai si cu mirela aia sau cum dracu o cheama ce s-a intamplat? of doamne tocmai cand intram si eu cu adevarat, intens in poveste. daca ea nu te mai baga in seama stai cu cealalta ft cu care stateai in banca

| lavinia_8153 a răspuns:

E clar ca sunt 2 prefacute si chiar daca iti este greu(asa cum mi-a fost mie)cel mai bine e sa tai raul din radacina.stii cum e:cine seamana se aduna.si nu ai vrea sa fii ca ele.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mai avut situatii si le-am rezolvat.fii atenta faci in asa fel incat sa va impacati.iti zic bianca nu s-a suparat pe tine dar nu te baga in seama deoarece crede ca tu nu o vei ma baga n seama. asta este tot dar nu o da in bara este sfatul cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai intreaba-le daca le superi cu ceva sau le deranjezi. Daca da, atunci cere-ti scuze si accepta faptul ca, daca sunteti trei, mereu una va ramane pe dinafara.Fii mai ingaduitoare.