| pisioi a întrebat:

dc telefoanele dupa siteul asta www.globwon.com sunt asa de ieftine? daca comanzi un tel dup siteul asta cam cat costa taxele postale?

si chiar atat costa telefoanele? plsz mai multe raspunsuri. si nu rasp gen vezi ca telefoanele astea sunt in dolari:! stiu ca pretul lor este in dolari($)dar de ce sunt asa de ieftine? sunt cumva facaturi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://goo.gl/DgBhA Like la profil Baneasa shopping City si apoi la poza : Raducanu Cristina –Stan Catalin :- ? poza 29 te rogg !