| 123jojo123 a întrebat:

De aproximativ o saptamana pe facebook s-a facut un cont fals identic cu cel al unei prietene.Intrebarea mea este cum sa aflu cine a facut contul fals?
Va rog ajutati-ma! DAU FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai aceasta certitudine? De unde stii ca este fals? Sa te putem ajuta.

| 123jojo123 explică (pentru darrio2007):

Am intrebat-o pe prietena mea si mi-a spus ca are dar un singur cont.Si in plus ea vorbeste foarte frumos iar pe contul fals sunt postate poze urate sau statusuri cu vorbe licentioase... Te rog ajuta-ma!

| darrio2007 a răspuns (pentru 123jojo123):

Poti bloca si raporta la Facebook.