| Măruldeaur a întrebat:

De aproximativ o zi nu mai pot da follow pe Instagram. Stiti cumva de ce? Si daca ati patit, ce ati facut? Mentionez ca nu urmaresc peste 7500 persoane si nici nu am urmarit multe persoane in ultima vreme.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de ce este atat de important pentru tine, sa urmareste pe toata lumea? Stii ca asta este o obsesie?
Chiar nu ai teme de facut, nimic de invatat, sau macar sa dormi la ore atat de tarzii, in loc sa stai pe net si sa urmaresti pe toti?
Esti micut, probabil clasa a IX-a (odata ce ai dat examenul de capacitate in vara asta), iar somnul de noapte este vital pentru varsta si dezvoltarea ta psihica si fizica.

| MadnesOfJuice a răspuns:

Omul a pus o intrebare si tu ai raspuns doar sa fie raspuns.
Incearca sa reinstalezi aplicatia si vezi daca tot asa iti face. Intra pe pc si vezi daca tot aceeasi problema o ai.

| Măruldeaur explică (pentru MadnesOfJuice):

Si-a revenit aplicatia.Mersi mult oricum!

| Măruldeaur explică:

No ce intreb eu si ce raspunzi tu. Daca nu stii raspunsul la intrebare, mai bine nu mai raspunzi.Lol si lasa.mi hormonii in pace ca nu e treaba talaughing))))))

| Adry05 a răspuns (pentru Măruldeaur):

Ignor-o, e o baba comunista si plicitisita care n-are ceva mai bun de facut cu viata ei, a, si care cand nu esti de acord cu ea, iti da un mare block, nici nu mai pot sa ma cert cu ea de ceva timp sad