| Twerkgirl a întrebat:

Bună, de câteva zile incerc sa imi amintesc o piesă si nu reușesc, nu imi vine in minte deloc cum o cheamă pe fata care cântă sau cum ii spune piesei, imi amintesc din videoclip acu vreo 2 sau 3 ani e tare popular : biroul incepe cu fata asta( e negresa si are parul vedere/albastru) in lift si mai e si un băiat de culoare...video e plin cu fete de culoare care dansează twerk, is in costum d3 baie sau Colanti foarte mulati
Dacă știți despre ce piesa e vorba, v-am fi tare recunoscătoare.
Zi faina.

Răspuns Câştigător
| NuConteazCineSunt0 a răspuns:

Asta este : https://www.youtube.com/watch?v=3yHmiixs3qI

Spice- So Mi Like It
O zi faina!

5 răspunsuri:
| ONR1R4 a răspuns:

Lasa prostil astea pune mana pe carte

| anonim_4396 a răspuns (pentru ONR1R4):

Idiot...

| ONR1R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

What's the problem you want to learn and you twerk laughing))) laughing))))

| ONR1R4 a răspuns:

laughing)) laughing))): ))))) laughing))))) muzica asta cauti tu doamna unde sa ajuns cu fetele din ziua de azi ami este mile de oameni ca tine

| Twerkgirl explică (pentru ONR1R4):

Lasă tu MILA, si mai bine ai lucra sa iti îmbunătățești gramatica limbii române
în loc să iti "dai cu firma in cap"; iar daca nu sti răspunsul sau nu ai de spus ceva folositor atunci mai bine te abți.