| Roxx_Roxii_1999 a întrebat:

de cateva zile stau cu un baiat si tin foarte mult la el dar am facut o greseala si s-a suparat pe mine... nu stiu ce sa fac sa isi dea seama ca eu chiar il iubesc si regret nespus ca i'am ascuns acel lucru. am nevoie de niste statusuri pentru a'i putea arata asta. Funda la cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Crezi ca prin niste statusuri o s-o rezolvi, iar el o sa vina si o sa te imbratiseze, o sa-ti marturiseasca din nou iubirea sa pentru tine si totul o sa fie OK?
Imi pare foarte rau, dar nu faci nimic asa.Cel mai bine este sa-ti ceri scuze cu sinceritate si sa discutati despre asta, va intelege crede-ma doar e om si el.

| Roxx_Roxii_1999 explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Multumesc mult pentru parere ai dreptate asta o sa fac :*

4 răspunsuri:
| EmyMartin94 a răspuns:

Pur si simplu sa fi sincera sa ii zici ca iti pare rau! o sa te creada... daca tine cu adevarat la tine!

| Elllliiii a răspuns:

Ti-am facut mult rau,Am gresit,Dar Iarta-ma orice om greseste.
Tu ai fost,esti si vei in viata mea,Iti cer iertare din suflet n-a fost intentionat,dar tu tot m-ai lasat.
Stiu ca viata e grea si ca exista certuri, dar totusi sa mergem inainte pe drumurile noastre.
Ai fost suparat, poate mai esti, dar gandeste-te bine, eu te iubesc si n-am sa-ti fac niciodata vreun rau.
Scuze imi cer acum in fata ta, iar tu ma tratezi cu indiferenta.
Esti si vei fi mereu in sufletul meu, iarta-ma pentru ca n-am vrut.
Nu stiu nu cred ca iti place niciuna dar nici nu stiu care e cauza...so bye.
Profit de iluzii şi cuvinte false gen"te iubesc", comportament copilăresc, gelozie, certuri, asta e relaţie? sigur faci asta din lipsă de ocupaţie!
app poate nu e nevoie neaparat de un status, poate ii poti explica situatia, funda?batting eyelashes

| Roxx_Roxii_1999 explică (pentru Elllliiii):

Buna multumesc mult pentru statusuri dar nu stiu de ce nu pot da funda la raspunsul tau...