| CrissuCrissPwpic a întrebat:

De ce atunci cand vorbesc cu baietii simt un gol in stomac?
De fiecare data cand ma apropii de un baiat dragut nu pot vorbi cu el cum vorbesc cu prietena mea cea mai buna. Vorbesc despre altceva si nu sunt atenta la vorbele lui. Il cheama Tudor si de fiecare data cand vorbesc cu el parca am un copil in pantece. Suntem colegi de clasa si suntem foarte apropiati ne cunoastem de la gradinita. Cu alti baieti pot vorbi dar cu el se pare ca nu. Am fost impreuna cu Tudy (Tudor) dar tot eu am hotarat sa pun capat relatiei. Nu inteleg de ce acum imi este frica sa vorbesc cu el! Sa stiti ca sunt o peersoana exterm de sociabila si ca nu tin tot ce ma doare pe suflet. Am vorbit cu mama mea dar ea a spus ca eu am gresit, punand stop relatiei. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Ioana099 a răspuns:

Buna, pai in primul rand simti un gol in stomac sau fluturasi cum se mai spune, deoarece tu il iubesti pe Tudy, nu poti vorbi cu el ca si cu o prietena buna pentru ca il placi si iti este foarte apropiat, e baiat si mie mi se intampla la felwinking Daca il iubesti cu adevarat, impacate cu el, fi mai deschisa, spune-i ce nu-ti place la el, si spune-i sa-ti spuna si el tie. Nu-ti fie frica sa vorbesti cu el, daca te impaci cu el, cand o sa te tuci la el s-ar putea sa fie fericit s-au suparat, furios pentru ca l-ai parasit, dar spune-i ca iti pare rau si ca vrei sa va impacati. Daca te va iubi. nu va refuza.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se pare ca tu il iubesti pe baiatul asta [Tudor]si te emotioneaza prezenta lui

| Seepty a răspuns:

Este evident ca il placi, dar ca sa nu mai simti acel gol in stomac iti zic sa te impaci cu el si sa reluati relatia.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pai eu cred ca se intampla asta deoarece il mai placi. Pentru ca si mie mi s-a intamplat asta cand mi-a placut de un baiat (parca nu am fost eu ), si eu cred ca ai gresit ca ai terminat relatia dar oricum capu sus ca sunt mai multi baieti pe Pamant nu? happy

| VerdeLila a răspuns:

Inca il mai placi si ai o invalmaseala de sentimente... dragoste, vina, teama...Ce ar fi sa incerci sa afli ce parere are el despre tot ce s-a intamplat! El mai tine la tine? E suparat ca v-ati despartit? Poate va impacati sau sa ajungeti prieteni si sa scapati de aceasta piatra de pe inima! Succes!

| only2k a răspuns:

Se pare că te emoţionează foarte tare, îl iubeşţi şi da probabil că ai greşit punând capăt relaţiei.