| saresipiper a întrebat:

De ce dintre toate fetele din clasa numai eu nu primesc martisor, ba mai mult, colegul pe care il iubesc nici nu ma baga in seama si vorbeste cu alte fete (el nu stie ca il plac)?

Intrebare repostata

Răspuns Câştigător
| Ely1234567 a răspuns:

Nu îl lua în seama cu jignirea uni băieți mai au acest caracter(nu toti) sa jignească o fata. Dacă el te jignește nu îl mai baga în seama nu ai de ce sa îl placi și eu am trecut prin asa ceva. Te înțeleg

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pai încearcă sa ii atragi atenția sa vorbească și cu tine dacă nu încearcă online.

| Ely1234567 a răspuns:

Spune-i ca îl placi atunci te va baga în seama

| saresipiper explică (pentru Ely1234567):

Nu cred ca il va incanta, zilele trecute pentru prima data si fara sa ii fac nimic, a venit la banca mea si m-a jignit..tocmai a zis ceva referitor la cum arat. Iti dai seama cat de penibila e situatia?

| Ely1234567 a răspuns (pentru saresipiper):

Nu îl lua în seama cu jignirea uni băieți mai au acest caracter(nu toti) sa jignească o fata. Dacă el te jignește nu îl mai baga în seama nu ai de ce sa îl placi și eu am trecut prin asa ceva. Te înțeleg

| DariusNM a răspuns:

Acei baieti poate nu simt o atractie pentru tine. In mintea lor tu esti urata, chiar daca tu poti fi frumoasa. Baietii au acel simț de a scana o persoana de la prima vedere ca pușcăriașiilaughing. Ori le-ai facut ceva ce nu le-a placut ori si-au facut o impresie greșită despre tine