| VreauSaFiuMilitar a întrebat:

de ce mi se accepta raspunsurile si intrebarile atat de greu pe acest site? Spre exemplu am raspuns acum 3 ore, si tot scrie „in asteptare„

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o intâmplare - uite, intrebarea ta a apărut la timp (la fel si răspunsul)

| Andreeush a răspuns:

Trebuie aprobate prima dată.

| OldSoul a răspuns:

Esti un utilizator nou, (junior) si, din aceasta cauza, iti sunt limitate unele actiuni, astfel, pana vei deveni un utilizator senior, raspunsurile tale vor trebui sa fie aprobate manual de catre un administrator.

Precizez ca:
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie.

| Csander a răspuns:

Trebuiesc acceptate de moderatori/admini. Probabil ca fiind weekend e mai greut, apoi intra si faptul ca probabil esti nou venit pe site iar totul nu e asa instant.