| TPMTotiPentruMine a întrebat:

Buna de ce nu imi apare nici o poza la profilul de pe TPU? angry imi apare vrajitoarea asta gri cu nas lung angry a nu lollaughing e o persoana cu palarie eu vedeam de fapt un nas >lung:". oricum de ce imi apare asta?crying(

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

La profil nu iti apare dar acum ca ai pus intrebare iti apare poza :X e frumos poza :X:X:X:X

1 răspuns:
| Coriine a răspuns:

Buna.Scuza`ma ca te contrazic, insa eu una iti vad pozahappy. Cand pui poza sau o schimbi, va dura ceva timp pana o vei vedea si tu cand iti vizualizezi profilul.Si eu cand mi-am pus`o prima oara a durat cam o zi pana am vazut-o si le-a aparut si celorlaltilaughing, si mereu cand o schimb se repeta aceeasi poveste rolling eyes. :*