| Anonim0414 a întrebat:

.De ce persoana cu care vorbeai zilnic dintr-o data refuza sa mai vorbeasca cu tine si te ignora?

Răspuns Câştigător
| Toma_Ana_Maria_1979 a răspuns:

Păi, sunt doua motive.
Primul: pentru că a aflat ceva despre tine, i-ai spus ceva persoanei respective, sau alteia si a aflat.
Al doilea: i s-a intamplat ceva in familie sau cu oricine altcineva şi are nevoie de un moment de răgaz. Sper ca ti-am fost de ajutor. Cel mai bine ar fi sa o intrebi personal.
Fundita?

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Pentru că viaţa e tristă.

| Doub a răspuns:

Ai rănit-o cumva, i-ai spus ceva nasol
Are probleme de familie
Întreab-o.

| J0B0MAT a răspuns:

Ai supărat-o cu ceva, are unele probleme şi preferă să se izoleze sau nu ţi-a fost prieten/ă adevărat/ă şi nu mai are nevoie de tine.

| alexandrualind a răspuns:

Nu ai mai place de tine ca ai facut tu ceva ce nu vroia ea!