| 4Life a întrebat:

Buna,
de ce tot timpul cand ma tai mi se face rau cand vad sangele si nu ma doare rana?

6 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Ci-n te pune sate tai?

| bianca9422 a răspuns:

laughing este asa amuzanta laughing

nu te doare pentru ca nu e o taietura atat de grava

happy

| 4Life explică:

Nu sunt emo, m-am taiat azi in sticla cand am deschis dulapul de la bucatarie iar pe margine este sticla! si aproape la 2 saptamani ma tot tai in ceva din greseala si asta pentru ca dumnezeu nu ma ajuta fiind ca fac numai mizerie in camera nu strang niciodata eu(strange mama) si sunt nervoasa uneori.

| iulya9902 a răspuns:

Ce? iti tai venele? estiemo? doamne fereste...lasa`te fata de meserie

| alexer a răspuns:

Si eu cand eram mic cand vedeam sange lesinam... cu timpul a trecutwinking

| daniii_5471 a răspuns:

Probabil pentru ca esti mai sensibila si nu suporti sa vezi rani, sange etc. Eu m-am taiat la picior cu coasa(fara sa vreau, nu va ganditi cum ati facut la ea ca e emo) si nu mi s-a facut rau si, din cat tin minte, nici nu m-a durut ft. tare, mai dureros a fost impactul, dupa nu am mai avut nimic.Singura explicatie care imi vine in minte mie este ca nu suporti sa vezi sange si rani. Sper sa ti-am fost de ajutor.:*