| bebyka_5746 a întrebat:

Buna de ceva timp am matreata, doctora de la cabinetul scolii mi-a spus sa ma spal cu sampon de urzica, m-am spalat dar tot degeaba imi puteti spune si mie ceva niste modalitati sa scap de ea ca nu mai suport

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca samponul Kertyol de la Ducray

| Gya_8215 a răspuns:

Pff...trebuie sa te duci la un dermatolog cred... daca, cu sampoane spui ca nu`i nici o schimbare.Stii nucile, cand au coaja verde. Ia acea coaja si fierbe`o dupa spala`te cu ea pe cap da Toamna.Pana atunci la doctor! Succestongue

| pap3rclip a răspuns:

Pai problema ai scalpul uscat ar tr. sa te dai cu niste ulei de masline inainte sa intri in cada si apoi sa clatestu cu otet, eu asa am facut. Funda!:*