| Carolinee a întrebat:

Buna!
de ceva timp am o scurgere galbena si ma dor foarte rau sanii!
imi vine menstruatia?
sanii nu-mi cresc pentru ca dorm pe burta?
dati-mi raspunsuri consistente si poate si niste site-uri va rogg!cryingcryingcryingsadsadsadsadcryingsadcrying

4 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Da,o sa iti vina menstruatia cat de curand.Nu cred ca de asta nu cresc, si eu am obiceiul sa dorm cam jumatate pe burta, dar e posibil pe langa asta, sa te doara din cauza pozitiei tale de somn(pe burta).
Site : www.noifetele.ro
Daca vrei sa mai stii ceva legat de menstruatie, cauta prin raspunsurile mele, am mai raspuns o data la o intrebare de genul, nu de mult.

| Carolinee explică:

Mai vreau raspunsuriii daca nu nu voi mai da funda

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru Carolinee):

Pai si ce anume ai mai vrea tu sa stii, pe langa ce ti-am spus?

| Carolinee explică:

Meriti cu siguranta funda dar vreau mai multe raspunsuri din care sa aleghappyhappyhappyhappyhappyhappy