| Euu12 a întrebat:

de ceva timp nu stiu ce are iphonul meu.Se stinge sigur imi apare marul apoi se stinge si face asta timp de 5 -10 minute se deschide si apoi iar se inchide... Am resetat telefonul software de la itunes si tot asa. Va rog ajutati-ma iubesc telefonul asta : E iphone 3g.

1 răspuns:
| bubalol a răspuns:

Daca nu iti merge varianta care ti-o spun eu atunci trebuie sa te duci cu el la reparat dar in principiu tine apasat home button-ul si butonul de inchidere a telefonului in acelasi timp pentru vreo 5-10 minute
Funda?