| All3xutSsSa a întrebat:

De ceva vreme nu mai pot zambi...sunt la liceu doua fete care mi-a facut viata urata.Mereu trebuie sa plang pe urma lor. Vreau sa stiu cum le pot face rau.sau macar sa nu imi mai pese, sa nu ma mai doara, sunt foarte sensibila si pun repede la suflet chiar daca nu vreau.pls un sfat

2 răspunsuri:
| maiamoniblueberry a răspuns:

Nu le lua in seama deoarece in majoritatea cazurilor, ele sunt doar invidioase pe tine, deoarece cu siguranta te.ai evidentiat cu ceva pe langa ele.winking... funditasmug?

| Saturday a răspuns:

Cine sunt ele? Iti spun eu:niste FRAIERE! De ce? Pentru ca se ia de fiecare fara sa se uite mai intai la ele, Nu trebuie neaparat sa le ignori, cu vorbe grele le doborihappy.Un cuvant face cat toate injuriile lorwinking. Daca iti spune ca ai parul de parca ai bagat degetele in priza tu poti sa-i raspunzi printr-o intrebare.happy"Da tu te-ai uitat in oglinda astazi?" sau "Cred ca ti s-a spart oglinda".Eu nu le folosesc dar cand ajung in situatii extreme le folosesc.Si cam prea multrolling on the floor