| Faraanume a întrebat:

Buna!
De Craciun trebuie sa fac un cadou unui coleg, dar nu am nici o idee ce cadou i-as putea face unui baiat. Ma puteti ajuta cu cateva pareri? ( as dori un cadou simbolic mai mult pe care sa il pastreze amintire )

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de valoarea acelui cadou(chiar si unul "handmade" facute te tine) te sfatuiesc sa te consulti cu el deoarece ar fi pacat sa-l arunce imediat la cosul de gunoi.

| MAREZU a răspuns:

Îi poţi face cadou o bluză sau un tricou.
Eu sunt sigur că o să îi placă şi dacă este adecvat stilului său sigur îl va purta mereu sau de ce nu un parfum.