| anonim_4396 a întrebat:

De curand am cunoscut un baiat foarte dragut de varsta mea. Doream sa scot si eu poze cu el ca sa il admir si i-am gasit facebook-ul. I-am dat like la toate pozele, mi-a dat si el like, si dupa mi-a trimis multe mesaje ca tine la mine si din-astea si vreau ca sa ii cer ID-ul. Credeti ca ar fi prea direct?

Răspuns Câştigător
| Steluta_7462 a răspuns:

Mnuu... cere-l pentru al cunoaste mai bine si poate si el te place si... Ce so mai intampla. Inearca nu ai nimica de pierdut BAFTA cu el! Funda?big grinhappy

| NuDauNiciunNume a răspuns (pentru Steluta_7462):

Mersi mult de raspuns! adica pe hi5 mi-a dat like la poze big grin. da, iti dau fundahappy

2 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Nu e deloc prea direct. Il intrebi ce face, iar dupa ii ceri id'ul