| AncaGeorgiana05 a întrebat:

De curând am făcut 14 ani, si trebuie sa îmi fac buletinul. Eu pot sa ma duc sa il fac tumai pe 1 septembrie. Din cate stiu peste 14 zile o sa mi.l dea. Si o sa fiu in timpul scolii atunci, si nu vreau sa lipsesc.
Eu nu sunt din oraș, si când este gata buletinul, când o sa mi.l dea, poate sa se duca doar mama mea, sau trebuie si eu sa ma duc?
Va rog sa îmi răspundeți.

2 răspunsuri:
| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Trebuie sa te duci sa semnezi pentru el, cel putin eu asa am facut dar stai linistit ca daca il lasi mai multe zile acolo nu conteaza