| DianaMagdalena34 a întrebat:

Buna, de curand am trimis o poza care a fost ofensiva pentru Facebook si am fost blocata 72 de ore, au trecut aproape 80 de ore si nu mi s-a deblocat contul. Ce sa fac ca sa il deblochez?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uneori necesita mai mult timp sa se invetsigheze cazul tau, asa ca, trebuie sa ai rabdare, pentru ac oricum nu poti face nimic.
FaceBookul nu este propietatea ta, tie doar ti se permite sa postezi pe site-ul lor, iar cand postezi chesti ofensive, periculoase, sau pornografice, esti blocat sau chiar eliminat.

| Ralukafay a răspuns:

Schimba-ti parola.Eu asa am facut si sunt 100% sigura ca nu Facebook te-a blocat, ci ai fost raportat in urma unei cearte cu cineva, adica sigur cineva s-a simtit ofensat in urma unui mesaj scris de tine si s-a gandit ca n-are ce face si a zis sa te raporteze.