| alinaaa2 a întrebat:

de curand mi a venit telefonul de la reparat( a fost stricat touch-ul, display) si am incercat sa mi copiez cate melodii de pe calculator pe telefon, dar dupa ce bag USB-ul nu mi apare niciun dispozitiv extern in my computer. Am inteles ca s ar putea sa am nevoie de un program. Stiti cumva cum as putea face rost de el? telefonul este LG GT540(dupa reparatii au aparut aplicatii noi si parca as avea alt telefon, totul e schimbatlaughing )

1 răspuns:
| moldo15 a răspuns:

E Nokia asa? daca e Nokia te duci in media la red muzica acolo iti apare lista cu interpreti albume... apesi pe obtiuni si improspatare biblioteca asa patesc si eu