| LION_9381 a întrebat:

de curand mi-am luat un samsung galaxy s flit.telefonul este s56 si nu mai stiu ce.in fine uite care este problema: vreau niste aplicatii si niste jocuri pe care sa le bag pe el.am cautat pe net dar nu am gasit ceva concret.nu uitati ca telefonul are sistem android si jocurile trebuie sa fie cu extensia .apk.deci care stiti niste jocuri misto pentru acest telefon sau niste aplicatii ceva? va rog multwinking FUNDA MAREE

2 răspunsuri:
| Darko18 a răspuns:

Pai nu ai Market? intri acolo dai games si iti vin o gramada. cauta asphalt 5 este destul de ok jocu

| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing. funda te rog