| MeowwPisic a întrebat:

De curand mi-am pus un aparat dentar mobil...pentru ca aveam caninul crescut fis in gingie...Ei.mi-am pus aparant si m-a simteam bine cu el pana am ajuns acasa,dar au inceput sa ma doara dintii! Sigur, v-a trebuii sa ma duc la stomatolog dar nu mai suport vreau sa stiu de ce ma dor dintii! Cand imi dau jos aparatul incepe sa ma lase durerea!
Funditaaa puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| EnourmousLove0909 a răspuns:

Buna happy nu ai de ce sa iti faci griji! si eu am avut aparat dentar mobil si si pe mine ma dureau dintii.o sa te doara pana cand dintii se vor obisnuii cu aparatul si apoi o sa fie totul ok happy nu e niciun motiv de ingrijorare ..stai linistita :*

| MeowwPisic explică (pentru EnourmousLove0909):

Mersiiii :* Darr daca ma dor foarte tare este recomandat sa il port?!

| EnourmousLove0909 a răspuns (pentru MeowwPisic):

Da happy Mereu trebuie sa il porti pentru ca dintii sa se obisnuiasca happy