| Lili12 a întrebat:

Buna,de la ce varsta ati purtat pentru prima oara tocuri? Mersi, funda.

Răspuns Câştigător
| ioanadanny a răspuns:

14 ani laughing

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

La 14 ani am purtat tocuri. dar mie sincera sa fiu nu imi plac. de ce sa ma chinui pe tocuri si sa ma doara picioarele cand pot sa imi iau o pereche de balerini si ma distrez, stau relaxata. port tocuri numai daca ma duc la club sau la un eveniment.

| zăGhost a răspuns:

Tocuri pe bune de la 16, dar si alea doar cand mergeam in locuri in care se cerea asa ceva.
Nici acum, la aproape 18, nu-mi plac si la fel, le port doar daca chiar e nevoie.

| loveyou99 a răspuns:

Buna, in primul radn nu am purtat (adica sa le am in picioare mult), doar le-am incercat 10-15 min. pentru ca mama nu crede ca am varsta potrivita. Se zice ca daca porti tocuri cand piciorul e in dezvoltare, atuncea iti strica picioarele. Se fac urate in spatewinking se dezvolta gamba mai rau... asa ca daca vrei tocuri (si esti mica) te sfatuiesc sa mai astepti :*

| EdiiThxoxo a răspuns:

Pe la 17 ani am inceput sa port tocuri in adevaratul sens al cuvantului. Pana atunci purtasem doar la banchet si cam atat. Cand am intrat la liceu, eu fiind minioana si cu putina burtica, am fost nevoita sa incep sa port tocuri. Acum am 22 de ani, port tocuri fara probleme, de orice fel. Platforme, toc cui, toc gros, toc sa fie! Pe deasupra ma simt si foarte bine "la inaltime"! Sper sa fie de folos. Pupici!

| VooDau a răspuns:

Eu unu sunt baiat laughing Deci n-am puratat si nici nu voi purta poti sa porti de la 14 ani 15 16 17 18 etc.

| Mandarina888 a răspuns:

14 ani