| ionu0k9 a întrebat:

Buna de la un timp il doare foarte rau spatele pe tatal meu mai exact in patrea dreapta jos a spatelui ma intrebam cum ar putea scapa de aceste dureri de abia se misca va rog un raspuns serios funda.

1 răspuns:
| andreibaros a răspuns:

Salut eu te sfatuiesc deoarece mama mea e bolnava grav adica are o tumoara cervicala...si ea la fel o durea spatele si nu mai putea merge si nu mai controla mana...sa faca un control sau un rmn zic eu sau daca nu sa mearga la un doctor de spate sau cu o trimitere ceva! sper sa se faca bine