| cosmina_5849 a întrebat:

de mult imi doresc sa ma duc la cursuri de street dance. dar de cele mai multe ori m-am razgandit, si nici timp nu am foarte mult.pentru cei care fac street.as vrea si eu sa stiu unde fac[in bucuresti, daca se poate mai in apropiere de cartierul berbeni]si daca este greu.mersi:X

1 răspuns:
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Eu nu sunt din Bucuresti, dar mi-a lasat un mesaj un baiat dintr-o trupa de Street Dance din Buc pe facebook si mi-a zis sa vin, etc.Eu as putea sa te ajut cu id, imagini, fb lor si chestii de genul asta.Lasa-mi un mesaj la privat si iti las acolo toate detaliile.Mie imi place enorm sa dansez street dance, pur si simplu adorrrrr