| Laura20035647 a întrebat:

De o săptămâna nu prea mai am pofta de mancare.Am slăbit deja 2 kg și mananc mult mai puțin ca înainte. Daca înainte mâncam pana mi se făcea rău și luam o grămada de gustări, acum abia mananc ceva.Din ce cauza ar putea fi? Singura explicație pe care o găsesc ar fi din cauza supărării.Am putina burta, dar in rest sunt Ok.Si nimeni nu poate înțelege ca nu ma simt suficient de bine in corpul meu...

In trecut am avut probleme pe care nu am avut cui sa le spun.Si de atunci au rămas in mine.Le as spune părinților mei, dar oricum nu ar face nimic.

PS: Dacă e cineva cui as putea sa ma destăinui, sa-mi dea mesaj.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În afara problemelor emoţionale pe care zici că le-ai avut, poate fi şi din cauza căldurii de afară.
Vara nu prea ai poftă de multă mâncare, mai ales mâncare gătită.

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

In astfel de cazuri cel mai bine e să cauți pe google sau sa consulți un doctor

| DeathOfDreams a răspuns:

Sincer, din punct de vedere a sănătății, cred că ți-a prins bine perioada asta de detoxifiere. Nu e deloc ok să mănânci până ți-i se face rău și să ai o grămadă de gustări, chiar dacă ai fi slabă.

Eu zic să îți ajustezi acum mesele. După ce ai avut perioada asta light, să mănânci sănătos sau să ți-i cantitatea de mâncare, tot așa redusă.