| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o mare problemaaaaaaaaacrying. Este vb de cea mai buna prsad.(de la inceput vr sa stiti ca adac cineva drag mie nu ii pasa de mine sufarrrrrrr multcrying. Deci iei i.au murit pesti si azi am fost cu ea sa iti cumpere alti. Dupa trebuia sa mergem la doctor pentru mama mea(care e destul de bolnava). Apa pestilor se facuse cam rece si ei nu prea se mai miscau si s. a infuriat (cred ca pentru ca era speriata) era rosie la fata. Si cand am intrat i. a pus pe caloriferul de acolo.Am asteptat cateva min.I.am spus ca se poate duce (ca sa vad daca macar ii pasa de mine), si s. a dus.Acum vb cu ea la tel si imi vine sa plangcrying.

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Te intelg. A fost urat si din partea ei. Dar ea probabil credea ca tie chiar iti pasa de pestii ei si de aia ai lasat-o sa plece.
TRebuie sa intelegi ca ea nu ti-a zis ca pleaca. tu i-ai dat ideea.si probabil ea sia zis in gand "pai daca nu se supara.ma duc sa nu cumva sa moara pestii.adica ea mia zis.nare dc sa se supere]
Deci nu fii suparata spune-i si ei ce simtihappy
Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca*, ma scuzati

| IoanaJoker a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea...trimite-mi te rog frumos un mesaj cu intrebarea mai clara si o sa mai vb. Asta doar daca vrei.

| haiZI a răspuns:

A facut-o doar pentru-ca nu vroia sa-i moara pestii.Nu cred ca trebuie sa fii suparata.pa

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Nu am inteles partea aceea in care i-ai spus ca se poate duce.Cine si unde se poate duce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea sigur nu a vrut sa te lase. A crezut ca tu vei ramane acolo si ca nu te vei supara asa de tare. iar acuzm cand ai sunat]o poate ca ea nu se astepta ca tu sa ii spui m-am suparat pe tine. si din cate o cunosc eulaughing sigur a incercat sa faca in asa fel ca sa fie cum vrea ea dar tu nu ai putut uita ca a plecat.sunt sigura ca o sa va impacati :* Nu mai fi suparata tuu love struck

| pwp a răspuns:

Poate ii era frica pentru pestii ei sa nu moara!
a gresi e omeneste, a ierta Dumnezeieste!

bye-bye