| MrrLove a întrebat:

deci am o pagina pe facebook si nu ma mai lasa sa comentez pozele paginii mele. imi spune ca unele comentarii date de mine au fost marcate cu spam. ajutati-ma va rog. Funda

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca au fost marcate ca SPAM atunci asteapta pana te deblocheaza facebook. Daca esti la prima abatere in cateva ore te deblocheaza. Si nu mai da comentarii malitioase chiar daca este pagina ta pentru ca dupa cum vezi prietenii tai te raporteaza. Acum astepti.

Bafta!

| MrrLove explică (pentru neluL):

Aa deci este doar pe o durata de timp? am crezut ca nu voi mai putea comenta deloc. Multumesc happy

| neluL a răspuns (pentru MrrLove):

Nu este permanent! O sa fi deblocata de facebook.