| Alexutzapoopuic a întrebat:

Buna deci am o problemuta, voi mati crede : deci am venit de curand in Bucuresti sa ma inscriu la scoala, stau in chirie la matusmea care are 2 case, unchiu meu a devenit foarte bolnav, asa ca a trebuit sa il duca la spital nici nu se putea ridica in picioare asa ca au ajutat-o niste prieteni de la bloc si mama mea, in timp ce il ducea la spital matusa mea si-a rupt piciorul asa ca a trebuit sa stau cu ea, unchiul a murit si a trebuit sa il inmormantam, l-au mai tinut si la morga vreo 2 zile pentru ca aveau liber dupa inmormantare trebuia sa plece mama in Italia asa ca bunica a venit sa stea cu mine, isi luase bilet si tot, iar fix cu o zi inainte o suna bunicu sa ii spuna ca si-a rupt mana si sa se intoarca, mama a pierdut 12 miliane la biletu de avion, si din nou haos am stat o zi pe la ghisee sa vedem daca putem sa recuperam bani, si totul degeaba, ziua urmatoare m-am siimtit groaznic am mers cu autobuzul si cand am oprit am inceput sa vomit pe acolo, nasol, m-am dus la farmacie s-a iau o pastila si tipa a zis sa nu ma duc absolut la scoala, si sa mearga acasa, am fost la doctor care mi-a zis din nou sa stau 3 zile acasa, dupa ce m-am simtit mai bine mamei mele i-a venit un rau teribil cred ca luase raceala de la mine, si am stat acasa cu ea deoarece sunt 20 stati de autobuz si 6 de metrou pe bune, plus ca nici nu stiam drumurile asa de bine, deci dupa toate astea profesori au cv cu mine si imi zic ca chiulesc si ca profit ca inca nu mi-o venit valutarea, si nu pot sa imi treaca absente in catalog, voi daca ati fi profesori ma-ti crede?

1 răspuns:
| Aaanoniiiima a răspuns:

Eu te-as crede ..parerea mea este ca. cel mai bine ar fi sa mearga mama ta sa discute cu profesorii! happy