| anonim_4396 a întrebat:

deci am vrut sa imi instalez win xp sp3 dar nu imi merg driverele de internet si nu am cum sa le iau. dar cand am instalat win. l-am lasat si pe celalalt in aceeasi paritie (C) si vreau sa intru pe celalat win. sa descarc driverele dar nu stiu cum... pur si simplu cand deschid pc-ul imi intra direct in win. sp3 si nu ma lasa sa aleg intre cele doua... vreau sa stiu cum pot intra in celalat windows. Multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sterge tot. Instaleaza numai xp cu sp3 si spune-mi ce placa de baza ai, placa video si te rezolv eu.