| anonim_4396 a întrebat:

Buna,deci ar fi multe de spus, am sa prezint pe scurt, sunt intr-o relatie cu prietenul meu de 9 luni. Mereu am mers dupa decizile lui,l-a inceput a spus ca e mai ok sa nu stie lumea, am acceptat si asa nu inteleg rostul ca toti sa se laude ca au relati, am fost vreo 2-3 luni in relatie si nu stia aproape nimeni,apoi am incetat sa mai vorbesc cu alti baieti pentru ca nu vreau,nu imi place si singurul care conteaza pentru mine e el prietenul meu si l-ar fi ranit faptul ca vorbeam cu alti,nici el nu vorbeste cu altele,din cate stiu eu,a fost ok. apoi s-a angajat,am inteles stresul si astea,acum nu lucra,de la o perioada ne vedem foarte rar, inainte se certa cu mama lui pentru bani de motorina ca sa vina sa ma vada, ieseam seara pe ascuns doar pentru a ne vedea ( dragut nu :3? ), venea si de 6 ori pe saptaman si zilnic, iar acum de abia vine de 2 ori,spune ca il sufoc ca vrea sa faca si altceva decat mine,ca vrea sa iasa si cu prieteni,iesea si inainte nu il tin in cusca,nu asta vreau,doar ca acum iese mai mult cu ei si aproape de loc cu mine,a spus ca nu vrea sa vorbim zi de zi ca se plictiseste,ca nu sunt importanta acum pentru el,ca toate sunt in egala masura la el,ca vrea sa fiu a lui ca ma iubeste si tine la mine dar nu vrea sa-mi dedice tot timpul mie,am inteles dar zic eu,daca vrei ceva in viitor trebuie sa faci ceva in prezent,nimeni nu primeste niimic daca doar sta si astepta,inainte spunea ca nu poate iesi fara mine,ca nu se simte ok si nu ii place,iar acum spune ca vrea sa iasa fara mine si nu vrea sa iasa cu mine in oras, pentru ca spune ca sunt ca un scai, nu stiu ce sa mai cred.inaainte vorbeam des, acum am inceput sa vorbim seara la telefon o ora 2, iar acum nu mai vrea nici asta.

5 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Si-a gasit pe alta

| Eooo98989898 a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Spune ca in nici un caz nu ar insela, nici daca ar fi ultimul lucru de pe Planeta

| Eooo98989898 a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Ce te face sa crezi asta?

| ihavenoidealel a răspuns:

Exagereaza! Dar insa tu nu ii mai da prea multa importanta, nu te lasa prejos, du-te la o intalnire cu fetele si nu-i mai raspune la mesaje! Sa vezi atunci daca te iubeste cu adevarat o sa te caute.

| JustRoxanne a răspuns:

Cred ca are pe altcineva. sad