| Bya_6882 a întrebat:

Buna:*! Deci as vrea sa intru la liceul Economic Virgil Madgearu Ploiesti pe profil economic si am media 8, 31hee hee iar la acest profil anul trecut s`a intrat cu 8, 32laughing Credeti ca am sanse sa intru?:-s Sa il pun primul?sad Nu vreau pe profil comert chiar daca am medieoh go on Pls spuneti-mi parerea voastracrying

>Multumesc; d

2 răspunsuri:
| 2341234567 a răspuns:

Da cu sguranta intri.Mai ales ca sau luat note mici la evaluarea nationala si o sa fie medii mai mici de 8.31 cu siguranta o sa intri.

Răspuns utilizator avertizat