| Dief a întrebat:

Deci aseara am avut banchetul de sfarsit de a 8-a si am facut cu aparatul meu foto o gramada de poze. Acum am incercat sa le descarc. Am deschis folder-ul removable disk si cand vreau sa deschid o poza imi apare imagine neagra si scire invalid photo. Mi-a mai facut de cateva ori asa si nu am mai obtinut pozele. Nici pe calculator nu pot sa le copiez, dar am o rama digitala in care se vad perfect. Intrebarea e: Cum as putea sa le am si pe calculator?

1 răspuns:
| Demmet a răspuns:

Nu stiu exact, dar cred ca formatul pozelor nu este suportat de pc, converteaza-le...gasesti destule programe care convertesc imagini pe net.