| Mavike1337 a întrebat:

Deci azi am facut o mare tampenie cu bike-ul, incercand manual la o rampa, si am cazut pe spate, foarte naspa... nu mi-am rupt nimic cel putin asa cred, ma doare foarte tare piciorul stang cand merg pe el si la coloana nu ma doare nu am nimic asa sper. Dar daca as avea, mi-ar afecta cresterea? (Am 14 ani)

2 răspunsuri:
| smecherasul3333 a răspuns:

Pai.......eu zic ca daca te-ai lovit la coloana rau poate sa iti afecteze crescutul pentru ca se poate sa ti se dizlocheze un os si sa nu mai poata lucra cum trebuie.eu zic ca ar trebui sa te duci la un doctor sa iti fac o radiografie si la picior frate pentru ca chiar daca ai cazut pe spate picioru poate sa ti lio fi rup.