| sweetgirl24 a întrebat:

Deci baiatul pe care il plac se poarta foarte frumos cu mine a si intrebat pe cineva daca il plac dar acea persoana i-a zis ca nu! El se poarta minunat cu mine si e foarte grijuliu, dar intr-o zi "i s-a blocat pe deget" inelul unei colege si a zis ca merge acasa sa si-l scoata, dar nu a mai raspuns la telefon si pana l-a urma m-a sunat el si mi-a zis sa merg la el sa i-au eu inelul, dar cand am ajuns acolo o venit la mine si o inceput sa-mi zica chestii gen ca l-o pierdut! Eu mi-am dat seama ca minte si am si aflat asta! Eu eram acolo cu inca doua colege si el mai era cu un prieten care de fapt a venit acolo pentru a le tine la distanta pe prietenele mele ca el sa poata vorbi cu mine. Ce ma doare ce-l mai tare este ca el de fapt a cautat sa ma minta pe mine pentru ca stie ca sunt cea mai incapatanata si daca il cred eu il vor crede si restul! Adevarul ca este ca fratesu s-o bagat intr-o tampenie si o imprumutat niste bani si cred ca l-o bagat si pe el. In vara asta o zis ca o sa lucreze sa ca o sa se intalneasca cu mine pentru imi da banii pe inel si sa-i dau eu prietenei mele. Eu sper ca mie sa-mi spuna adevarul pentru ca de obicei nu ma minte, dar cerd ca i este frica de fratesu! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Da,cred ca nu a fost frumos din partea lui sa te minta, dar nu este nici problema ta
iarr brobabil,fiindca esti cea mai incapatanata, s-a gandit ca te vei incapatana sa tii secretul
si inceteaza sa mai gandesti astfel! el nu te-a chemat pe tine pentru. ca esti cea mai incapatana, ci pentru ca te place
si ii pasa mult de parerea ta despre el si de aceea ti-a spus-o personal

deci in concluzie el nu vrea sa te amesteci in chestia asta ca pe urma sa il urasti, fiindca el te place foarte multwinking dar fa-ti curaj si zii si lui ca il placi

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Cam incurcata povestea si am multe semne de intrebare, dar din cate am inteles te iubeste, deci iti recomand sa lasi treaba aia cu inelu pentru ca nu te priveste si sa te axezi pe elbig grin parerea mea, fundita?

| Scriitoarea a răspuns:

E cred ca daca te intelegeai foarte bine cu el si acum nu te mai intelegi, a intervenit ceva. Incerca sa discuti cu el, poate asa o sa puteti sa redeveniti prieteni, ca sa nu mai existe minciuni intre voi. Daca o sa puteti sa rezolvati asta, poate, daca iti vei face curaj, ii vei putea spune, cu un mic apropo, ca cel care i-a zis ceva despre tine a mintit si ca nimic nu este adevarat. Spuine-i si numele celui care i-a zis, ca sa nu faca vreo confuzie. Poate reusiti sa va impacati totusi.

| callmebeautiful a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine...

| sweetgirl24 explică:

Apropo scuzati-mi greselile de ortografie! big grinbig grinbig grin