| Katherineeeee a întrebat:

Deci, de doua zile am o problema cu telefonul meu (Huawei Ascend G510). Adica tot incerc sa-l pun la incarcat dar nu merge...imi arata ca se incarca decat pe ecran - luminita nu se aprinde-, si mi se decarca in timp ce este in priza! Cien stie va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Vince a răspuns:

Este o problema cu circuitul care duce la incarcarea bateriei, cel mai probabil.Te sfatuiesc sa mergi la un Service autorizat de telefoane.Ei iti pot spune exact ce ai de facut.