| marry01 a întrebat:

Buna!:*.deci de la un timp eu nu am mai iesit afara pentru ca a fost vremea cam urata si era si frig, eu stau si departe si am preferat sa stau incasa plus ca am aflat ca am o problema la plamani si momentan ar fi mai bine sa nu ies caci se poate intampla sa raman fara aer.In acest timp prietenii mei au iesit si sau cam indepartat de mine.Chiar si prietena mea cea mai buna Camelia s-a cam indepartat de mine iar cand i-am spus de toate acestea, a redeveit la fel cum era.Aceasta schimbare nu a durat mult. Ieri am fost la ea,pe seara sa ne jucam putin la un joc,iar dupa ceva vreme a trebuit sa merg acasa si i-am spus daca vrea sa vina si ea si putem sa o luam si pe Iuly cu noi daca vrea (o alta prietena foarte buna).Ea a acceptat,dar ea vroia sa stam la un izvor din apropierea casei mele,profitand de ocazia ca eram singura acasa pana ziua urmatoare si in felul acesta puteam sa ma vad si eu cu prietenul meu pe care nu l-am mai vazut te foarte mult timp, insa el a spus ca nu vrea sa vina, el crezand ca eu nu stiu ca Carina vorbeste cu el dar eu eram langa ea.Intr-un mesaj el ii spune ca nu vine si sa nu imi spuna mie ca nu vrea si eu sa il sun ca se supara, iar ea s-a suparat.Am mers la mine, ne-am jucat etc. Dupa ce au plecat fetele, i-am trimis un sms prietenului meu si m-a intrebat ce am facut azi(ieri) iau eu i-am raspuns ca am stat acasa si ca am fost pana la Carina dar daca el nu a iesit afara am stat la mine.Mai pe seara imi trimite Carina sms ca dc i-am spus prietenuli meu ca ea e suparata pe el, dar eu nu i-am spus nimic.Am incercat sa ii explic si i-am trimis mesaj : Te rog intelege ca nu i-am spus nimic eu. Ea mi-a raspuns: Ok bine am inteles...Astazi la scolala a vorbit putin cu mine, iar mai devreme am vorbit putin pe mess si vorbea in sec. A redevenit cum a fost si nu stiu ce sa fac sa imi recuperez prietenii crying...va rog un sfat broken heart

Răspuns Câştigător
| andrei1996 a răspuns:

Spunele ca ai face orice pentru ei Daca spui ca va jucati gaseste niste jocuri interesante Cheamo la tine incearca sa o faci sa rada Si app chiar daca ii fata cand va plimbati sau asa ia-o in brate si spune-i ca o iubesti mult de tot si ai face ori ce pentru ea si pentru celelalte prietene ale tale Eu iti propun sa vb cu prietena ta si cu prietenul tau fata in fata si sa rezolvati cu mesajul ala sa vada ca nu iai trm nici un mesaj Sper ca te-am ajutat!big grin Funda?smugsmugsmug tongue :*:*:*:*

| marry01 explică (pentru andrei1996):

Multumesc pentru raspuns ...am sa inacerc :*

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Sincer imi pare rau pentru tine, lasa timpul sa decida pentru prietenia voastra, poate o sa aiba si ea probleme odata si odata si tu probabil nu ai sa ii intorci spatele.

| marry01 explică (pentru Kylexy):

Nu pot sa las sa treaca pentru ca pe zi ce trece ei se indeparteaza din ce in ce mai mult.Ea mi-a fost alaturi de cand m-am mutat aici si niciodata nu m-a lasat la greu sad