| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Deci... Eu am avut o pagina pe facebook si am pus admina pe o fata pe care nu o cunoasteam. Fata aceea m-a sters de la admini, mai pot fi din nou admina sau doar daca ma pune ea? Imi pot recupera pagina? Multi mi-au zis sa o raportez la astia de la facebook, dar asa imi pot recupera pagina?

Funda + Vot... va rog multt! :*.

XoXo

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa te puna ea admina! Sau sa incerci sa o raportezi dar nu stiu cat de repede o sa-ti raspunda cei de la facebook.