| ILoveMyBed a întrebat:

deci eu am foarte multe nopti in care visez, dar mi-am dat seama de ceva, mereu cand imi visez prietenele sau gasca, le visez numai in cosmaruri, doar ca nimeni nu pateste nimic, doar ca aseara am avut altul in care o prietena buna de-a mea a fost rapita de un spirit, un lucru ciudat e ca ziua dinainte ma certasem cu ea,, unul era cu fetele si era luna sangerie si ceva cu noaptea vrajioarelor, nu stiu daca exista noaptea vrajitoarelor, dar exista in visul meu, alta data eram urmarite intr-un oras fantoma de niste creaturi ce manca pielea oamenilor si al treilea ne uitam la filme de groazasi apar niste spirite, de ce visez asta, ce inseamna visurile astea. Dau funda portocalie.

1 răspuns:
| Instinkt a răspuns:

Buna!
Depinde de fiecare om in parte,de obicei visele sau cosmarurile sunt doar lucruri fictive, subconstientul aberand putin, de obicei cosmaruriile apar cand adormi cu gandul la unele temeri pe care le ai.Iti dau un sfat simplu lasa visele la stadiul de vise si traieste doar in realitate, nu te lua dupa ele si poate cel mai important, spune o rugaciune inainte de culcarehappy desigur daca deja nu faci asta
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy