| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Deci, eu am fost impreuna cu un baiat(ne-am si sarutat) si de la un timp am observat ca nu prea imi scria, imi raspundea greu la mesaje, sau imi zicea ca nu are timp(sincer nici eu nu prea aveam timp dar imi faceam totdeauna macar 5 minute sa vorbesc cu el) si intr-o zi mo sunat si am zis ca nici eu nu am timp pentru prieten (vazand ca nici el nu are de aia i-am zis asa) si el o zis ca bine apoi l-am intrebat daca so suparat si o zis ca nu. De Craciun o venit in sat la mine si l-am vazut mai diatant,dar am mers la biserica si l-am surprins ca se uita la mine,iar cand ii zambeam imi zambea si el.,tot vorbea prin mesaje dar nu stiu cu cine(eu banuiesc ca poate are deja prietena). De vreo doua zile am inceput sa il plac mult mai mult decat atunci cand eram impreuna si i-am scris pe facebook ca daca vrea sa ne impacam, arata vazut dar nu o raspuns(el mi-o zis mai demult ca mao are inca cateva persoane parola lui de facebook). Azi l-am sunat si l-am intrebat daca vrea sa ne impacam si o zis ca,,nu stiu", l-am mai intrebat de vreo 2-3 ori si a raspuns la fel. Si i-am zic ca,cand o sa-mi zica?! Si o zis xa,, in alta zi!"
1.Eu ce sa inteleg de aici?: ca vrea sa ne impacam sau nu? ( sau inca se gandeste la raspuns?).

2.Ma mai place?

3. Nu mi-o raspuns la mesaj deorace o fi fost altcineva pe facebook-ul lui?

4. Ar exista vreo sansa sa ne impacam?

multumesc mult ca ati avut rabdare sa cititi.

dau funda raspunsului care ma ajuta.

1 răspuns:
| SerKaN06 a răspuns:

1. 75% cred ca nu s-a hotarat, deoarece daca zice "Da", el poate crede ca merg bine primele zile, dar dupa aia se cam satura, sau daca zice "Nu", sa nu-ti franga inima... Asa mi s-a intamplat si mie cu o fata...

2. Cred ca te mai place si el putin, dar nu vrea sa recunoasca, deoarece se tot uita la tine...

3. Ca gsi la punctul 1, nu cred ca s-a hotarat, sau poate o fi fost altcineva...

4. Eu zic ca da... Du-te la el, si incearca sa faci si tu, ce i-ar placea lui sa faca...

Multa Bafta cu el! :*