| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu locuiesc in alta tara si prietena mea sta in Romania. La iarna o sa vin in vacanta si nu o sa ii zic nimic, vreau sa ii fac surpriza. Va rog dati-mi cat mai multe idei, mersi anticipat! happy

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vezi să nu-ți faci ție vreo surpriză... rolling on the floor

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si... sa iti dam cat mai multe idei, in legatura cu ce? Cred ca ai omis o parte :/

| devilshelp a răspuns (pentru DoarBogdan):

Gen nu as vrea sa apar pur si simplu la usa ei, vreau sa fie ceva mai special ca de exemplu sa ma costumez cumva sa nu ma recunoasca si dupa sa ii arat ca sunt eu, chestii de genul

Răspuns utilizator avertizat