| Maria002 a întrebat:

Deci eu vara asta am sa merg in concediu si nu stiu ce ar trebui sa imi iau in bagaj avand in vedere ca stau 2 luni si ceva(cel mai lung concediu)si am sa merg prima data 1 saptamana la Disney Land Paris apoi in Austria cam o luna si tot o luna in Spania.Eu as vrea sa imi spuneti ce contine bagajul vostru cand mergeti intr-o calatorie lunga P. s fundita pentru cel mai complex

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Poi, eu cand merg nu'mi pun prea multe lucruri, doar ce imi trebuie in prima zi. Cum ar fi: pieptanul, un set mic de machiaj, un lac de unghii transparent, niste haine caldute [sau mai lejere, sport, elegant]. Cam atat, pentur ca cu siguranta cand vei ajugne acolo vei cumpara o gramadaaa de amintiri si haine si toate chestiile!
Bafta! Sa ai o vacanta placuta.
Pa, pa.

| Angelixa a răspuns:

Pai eu as luala mine lucrurile dragi mie, lucrurile pentru par neaparat haine dar mai multe daca vei sta mult timp o periuta si o pasta sau doua de dinti laptopul (daca ai )incarcatorul si cam atat cred ca a-s lua eu ok sper ca te-am ajutat fundita!