| Maya_8602 a întrebat:

Deci ex-boyfriend, ma scoate din minti! El mi-a cerut sa ne despartim si eu la fel. Dar eu cred ca mai simte ceva.Pe el il place o fata, si il tot innebunea, el nu o place, si de cand ne-am despartit, cand vorbeste cu mine pe mess, ma tot intreaba dc nu mai intra sa isi bata joc de ea! credeti ca intra cu mine in vb cu subiectul asta, pentru ca e timid.sa vb altceva? dau funda, cat mai multe raspunsuri!

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da se poate sa fie timid. Ori vrea sa iti demonstreze ca nu o place si sa intelgi ca el pentru tine te place si vrea sa fiti iar impreuna!

| DeeDee a răspuns:

Daca incearca sa atraga atentia asupra lui si eventual sa va impacati, asta e cea mai proasta strategielaughing adica isi etaleaza caracterul infect? Sa-si bata joc de o fata care il place sincer? De ce? Sentimentele nu ti le poti controla si e nevoie de mult curaj ca sa te expui asa in fata unui necunoscut, stind ca poate sa-t a inima si sa ti-o faca bucati.
Eu as fi scarbita, n-as mai vorbi deloc cu un asemenea om, dar ma rog. Fii mai rece cu el, poate intelege ceva.