| Daiana90 a întrebat:

Buna deci ideea este ca dupa ce ma combin cu un baiat care in ziua in care l-am cunoscut (de obicei la zile de nastere) imi place si cand ma intalnesc cu el pentru a doua oara mi se pare urat si nu mai stiu cum sa mai scap.Asa patesc cu toti.Deci imi plac in ziua in care ii cunosc dar dupa aceea cand sa ne intalnim mi se par urati si ma simt constransa si vreau sa scap de asta.
Ma gandesc ca problema este ca niciodata un baiat frumos nu s-a uitat la mine.Eu tot am asteptat si am asteptat dar niciodata nu am reusit.Ma gandesc sa renunt.nu cred deloc cin chestia "lasa ca odata si odata unul se va uita si la tine" s-au uitat o gramada dar mai mici sau urati si niciodata unu care mi-a placut nu m-a bagat in seama. Poate ca de disperare i vad frumosi pe unii. dar oricum nici aia nu se simt atrasi de mine cand ne mai intalnim. ultimul. despre care v-am spus ca nu stiu daca mai imi place acu nu ma mai baga el pe mine in seama.deci nu il mai interesez mi-o dat de inteles asta.ma gandesc sa renunt la baieti definitiv...

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Aşteaptă... câţi ani ai? Sunt sigur că unele fete până la vârsta ta nici nu au avut prieten niciodată, deci de ce să ne grăbim?happy Oricum, nu aspectul contează, ci să te simţi bine în preajma lui...happy

| MihAelA_1847 a răspuns:

Mai ai rabdare, caci intr-un final, iti vei gasi si tu 'alesul'sau invers.In plus, aspectul nu conteaza, este important sa il iubesti si sa te simti bine langa el.

| s3nz0r a răspuns:

Depinde de cati ani ai. Poate ca intr-o zi un baiat cat de frumos posibil te va gasi sau poate tu pe elwinking depinde numai de tine happy.
Poate si tu tiai gasit "gagici" foarte urati nu am de unde sa stiu sper ca gasesti pe cineva foate dragut care sati placa. Daca vrei mai multe sfaturi ma poti intrebawinking beautiful_day6 (sincer sa fiu nici eu nu am prietena) (poate ne combinam la cartelalaughingwinking ) papa si sper sa-ti gasesti pe cinevawinking

| Fred a răspuns:

Cand intalnesti un baiat, trebuie sa fii atenta. analizeaza si fizicul, dar cel mai important, comportamentul lui. este adevarat ca primul lucru care te atrage la o persoana este felul cum arata, dar eu consider ca este esential sa te simti bine langa cel cu care alegi sa stai. e o prostie sa renunti definitiv la baieti. incearca sa iti gasesti un prieten in compania caruia sa te simti bine, aspectul fizic conteaza mai putin. Fii tu insuti.