| Mirunaaa2 a întrebat:

Buna, deci iubitul meu merge la lucru dimineața si abia imi scrie pe mess, ii motiv de supărare?
Voi vorbiti mereu prin mesaje cu iubitul vostru?
Va rog ajutor
Avem un an si 7 luni.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e motiv de supărare, înseamnă că își vede de treabă. Mai sunt unii pe care îi vezi cu Whatsapp pe calculatorul de la muncă deschis și dau inimioare la iubită în loc să lucreze. Îmi vine să le scot calculatorul din priză. Merg câteva mesaje în timpul pauzei, dar cam atât.

Mai bine te angajezi și tu ca să nu te plictisești pe acasă în lipsa lui happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi dacă e la muncă cum vrei să-ți scrie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai e omul la munca... ce vrei sa faca sa stea pe telefon toata ziua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al tau iubit merge la munca ca sa munceasca. Surprinzator ca face asa ceva la munca! De asta nu iti raspunde, pentru ca nu poate. Relax, nu e motiv de "grija"