| Marina94 a întrebat:

Deci, situatia mea este destul de penibila. Am 17 ani si mama mea inca mai doarme in acelasi pat cu mine. Am incercat sa o conving vorbindu-i frumos si sa ii explic ca sunt destul de mare ca sa am camera mea si sa dorm singura, dar ea nu intelege si nu vrea sa se mute in alta camera.Deci ce sa fac? Cum sa o conving sa nu mai doarma cu mine in aceeasi camera?

1 răspuns:
| AnaMaria_3489 a răspuns:

Si eu dorm inca cu mamalaughing. Si sincer imi e urat sa dorm fara ea. Mama ta sigur nu vrea sa isi dea seaama ca ai crescut, si se poarta cu tine ca si cum ai fi mai mica. Am patit'o si eu. Cu timpul o sa isi dea seama ca tu ai crescut si ca poti avea camera ta. big grin