| InYourMind a întrebat:

Bună, deci știți ca a început școala si eu ca am trecut a x-a și pana acum îmi place, mai ales romana ca îmi place sa citesc mult de tot big grin

Deci luni știți cum se fac orele ca mai mult nu se fac și după ce diriga ne-a vorbit și ne-a dat orarul era deja pauza și atunci am mers cu prietena și niște fete la țigară în spatele liceului și acolo erau niște boboci și unul din ei ma tot privea și astea au tot zis ca ma place, ca sa vorbesc cu el ca poate ne combinam, dar eu am iubit sa știți.

Asa și după ce am fumat vreo 3 țigări, asta a rămas singur și ma tot privea și fetele au tot insistat sa vorbesc cu el. Eu nu am vrut ca el arata a tocilar și nu îmi place și am refuzat și am plecat sa iau lucrurile și sa merg acasa.

Asta a fost luni.

Marți a venit în pauze și m-a cautat sa ies afara, da eu nu am vrut și el a tot insistat în fiecare pauza ca nu știu cum a aflat unde am clasa, ca eu nu-l cunosc și nici nu știu în ce clasa e ca am întrebat prin liceu si nimeni nu știe. Mai târziu l-a trimis nu stiu ce profa în ora de mate sa aducă o carte și când a intrat se uita numai la mine da eu nu l-am privit și după scurt timp colegii au și început sa rada și eu m-am enervat și el s-a rușinat și nu l-am mai văzut pana ce am plecat nici prin liceu, nici afara.

Ieri am găsit lasat în banca un bilet și o cutie de bomboane de alea ieftine de care nu-mi plac și le-am dat altcuiva și pe bilet scrie 'ești soarele meu, ești viata mea, te iubesc iubirea mea H.' și eram cu prietena mea atunci și asta a început sa rada și eu am ras ca e penibil rău și colegii au făcut mișto de mine după ca nu știu cum ai aflat și am mai stat o ora și am plecat acasă ca îmi era somn.

Azi dimineață ma aștepta la intrarea în liceu și am trecut pe lângă el și el o zis bună, da eu nu i-am răspuns și am mers în clasa. El s-o ținut după mine și a stat la ușă pana ce au mai ajuns colegi și după l-am văzut prin liceu, adică cred ca l-am văzut ca mi se părea ca e acolo da după când ma uitam nu mai era.

Și e nașpa ca au trecut abia 4 zile si el se tot tine după mine, dar mie nu îmi place de el ca am iubit și îl iubesc și nu știu cum sa scap de H. Asta ca nu ii cunosc nici numele.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"place mai ales romana ca îmi place sa citesc mult"

știi de câte ori l-ai folosit pe "na"?

| InYourMind explică (pentru sierra1):

Cautam răspuns la problema mea nu comentarii aiurea.

| sierra1 a răspuns (pentru InYourMind):

" Akiho explică :... comentarii aiurea"

i-auzi? Ți-e jenă să numeri? Îți spun eu: de șapteșpe ori îl ai pe nenorocitul ăla de NA. Problema e că ai inceput cu o afirmație falsă = "îmi place sa citesc mult"

nu de vede deloc!

| InYourMind explică (pentru sierra1):

Bine, mint, pa.

| sierra1 a răspuns (pentru InYourMind):

Pa-pa

| Cosmin86 a răspuns:

Povesti de liceu laughing