| deea2sabau a întrebat:

deci vreau sa-mi schimb windows-ul, ina mai merge, dar foarte incet, dar daca sterg istoricul browser-ul chrome o sa vada la ce m-am uitat si ce am facut sau trebuie si istoricul pc-ului?

Răspuns Câştigător
| GaBRiElleuu a răspuns:

Deci, daca reinstalezi/schimbi Windows-ul, atunci nu va mai trebui sa iti faci niciun fel de probleme, se vor sterge toate informatiile.

Daca totusi vrei sa pastrezi Windows-ul curent, atunci pentru a nu vedea cineva ce ai facut (pe ce site-uri ai navigat) pe internet, trebuie doar sa stergi istoricul browserului Chrome.

Atentie!
*Daca reinstalezi/schimbi Windows-ul.
Daca in acest moment ai cont Google (Youtube, GooglePlay etc. tot ce tine de contul google) si te-ai conectat cu el in browserul Google Chrome, atunci cand il vei reinstala (browserul) si te vei conecta din nou (cu contul Google), vor fi automat sincronizate/importate si paginile pe care ai navigat (istoricul se salveaza in contul Google)

Deci cel mai sigur -STERGE ISTORICUL din BROWSER.